Catering , Wesela Zabrze – Zabrzański Gościniec


Przyjęcia Zabrze: Start


Zabrzański Gościniec jest miejscem idealnie nadającym się na uroczystości rodzinne i biznesowe. Organizujemy przyjęcia weselne, komunie, chrzciny, jubileusze, uroczyste kolacje, spotkania, prezentacje firmowe oraz inne przyjęcia okolicznościowe. Każde przyjęcie traktujemy zawsze indywidualnie, aby nasi Goście chętnie do nas wracali.

Przyjęcia są starannie stylizowane, tak by współtworzyły charakter wydarzenia. Szczególną wagę przykładamy do skomponowania menu podkreślającego styl imprezy, odpowiedniej scenografii oraz prezencji obsługi.

Przyjęcia Zabrze: Start


Zagospodarowanie terenu wokół Zabrzańskiego Gościńca umożliwia zorganizowanie przyjęcia "in & out" dla 150 osób.

Na następnych stronach księgi znajdą Państwo opis organizowanych przez Zabrzańsko Gościniec przyjęć.

Przyjęcia Zabrze: Wesela


Dzień ślubu i przyjęcia weselnego będzie przez Państwa pamiętany na zawsze. Ślub i przyjęcie to przecież wydarzenie wyjątkowe i szczególnie radosne w życiu każdego człowieka. Przygotowania z tym związane są nie zwykle stresujące i bardzo czasochłonne. W związku z tym nasz zespół profesjonalistów z przyjemnością zorganizuje dla Państwa przyjęcie weselne, które na długie lata pozostanie w Waszej pamięci. Nasza restauracja jak najbardziej nadaje się do tego typu uroczystości, jest idealnym miejscem do zorganizowania zarówno niewielkich przyjęć weselnych, jak i dużych wesel.

Przyjęcia Zabrze: Wesela


Szanowni Państwo, jeśli obdarzycie nas zaufaniem, postaramy się dla każdego z Państwa stworzyć ofertę dostosowaną do życzeń, potrzeb i co najważniejsze do budżetu. Dołożymy wszelkich starań aby ten wyjątkowy dzień był jednym z najpiękniejszych w Waszym życiu. Tych z Państwa, którzy myślą o organizacji przyjęcia w Zabrzańskim Gościńcu, zapraszamy na wcześniej umówione spotkanie.

Przyjęcia Zabrze: Menu weselne


Przedstawiamy Państwu nasze dwie propozycje menu, które można swobodnie modyfikować. Jednocześnie pragniemy Państwa poinformować o zniżkach na organizację przyjęć Weselnych w tygodniu ( Poniedziałek - Piątek). Istnieje również możliwości dostarczenia nam alkoholu, nie pobieramy "korkowego"

Przyjęcia Zabrze: Stypy


Czasem mamy do czynienia z tym smutnym obowiązkiem, kiedyś każdego to dotyka. Stypa to uroczyste spotkanie z powodu śmierci bliskiej osoby. Takie rodzinne zebranie ma na celu wspomnienie zmarłego oraz pocieszenie tych, którzy zostali. Dlatego Restauracja Zabrzański Gościniec pozwoliła sobie na przygotowanie kilku propozycji tego poczęstunku

Przyjęcia Zabrze: Stypy
Wesele Zabrze Catering Śląsk. Zabrzański Gościniec Aleja Bohaterów Monte Casino 9 41-800 Zabrze tel. 32 278-32-36
mail: rezerwacja@zabrzanskigosciniec.pl
 
Wesele Zabrze Catering Śląsk.